Dinamik File Güvenlik ve Ağ Sistemleri

Dekoratif File

Güvenlik ve ağ sistemleri sektöründe Dinamik File markası olarak en iyi hizmetleri vermeye çalışıyoruz. File uygulaması hizmetlerimiz ile insanların bulunduğu her ortamda, koruma amaçlı tedbirlerin alınmasını sağlıyoruz. İnşaat alanları ve binaların çeşitli bölümlerinde, file uygulaması yaparak, çeşitli kazaların önlenmesini sağlıyoruz.

Vermiş olduğumuz hizmetlerden birisi de dekoratif file uygulamalarıdır. Çeşitli alanlarda, hem koruma amaçları hem de dekorasyon amaçlı farklı yapılarda file sistemlerini müşterilerimiz talepleri doğrultusunda hazırlıyoruz.

Dekoratif Koruma Filesi

Dekoratif amaçlı hazırladığımız file çeşitlerimiz, farklı renk, ebat, sıklık, kalınlık özelliklerine sahiptir. Kullanıldığı alanlarda, doğal görünüm oluşturmak ve koruma sağlamak için yüksek mukavemetli ip çeşitlerini kullanarak üretimler yapıyoruz.

Dekoratif koruma filelerimizi daha çok;

  • Oyun alanları,
  • Balkonlu ve merdivenli gezi alanları,
  • Mağazalar, ürün asma yerleri,
  • Korunaklı ürün stantları,
  • Açık hava cafe, çay bahçesi vb. gibi yerler,
  • Restoran önü,
  • İç dekorasyon,

Alanlarında hem koruma hem de dekoratif olarak kullanılmaktadır. Kullanılacak olan yerin yapısına ve diğer renklere uyumlu olması için farklı renk seçeneklerini ve sıklık oranlarını ayarlıyoruz.

Filelerin Yapısı

Dinamik File olarak üretimini yaptığımız file çeşitlerinde dayanıklı ipler kullanıyoruz. İp kalınlığını, uygulamanın yapılacağı yerin özelliklerine, kullanım amacına ve müşteri talebine göre belirliyoruz. Dekoratif amaçlı filelerde, renk seçenekleri kullanarak, hem koruma hem de iç ya da dış dekorasyona uygun olmasını sağlıyoruz.

Filelerin sıklık oranını, en sık orandan, daha seyrek orana kadar ayarlama yapabiliyoruz. En seyrek oranda bile file içerisinde belirli ölçüdeki ürünlerin geçmesini engelleyecek şekilde hazırlıyoruz. Filelerimizi hazırladıktan sonra, ekiplerimiz tarafından kullanılacak olan yere istenilen şekilde takılmasını sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz

Dinamik File olarak, hizmetlerimiz tüm müşterilerimize online olarak web sitemiz üzerinden gösteriyoruz. Dekoratif koruma amaçlı filelerimiz ile evlerin balkonlarında, bina çevrelerinde, iş merkezleri, merdiven boşluklarında, havuzlarda vb. gibi bir çok yerde hizmet veriyoruz. Tüm hizmetlerimizi incelediğinizde, inşaat alanlarında koruma ve dekoratif amaçlı çok fazla file uygulamamızın olduğunu görebilirsiniz.

Her uygulama alanı için farklı özelliklerde üretimler yapıyoruz. Tüm filelerimiz, her türlü hava şartlarına karşı dayanıklıdır ve uzun süre rahatlıkla kullanılabilmektedir. File kenarlarına bağlantı yerleri oluşturuyor, istenildiği zaman kullanıldığı yerden rahat sökülmesini sağlıyoruz.

Siparişleriniz

File uygulamasına ihtiyacınız olduğunda, firmamız ile iletişime geçmeniz ve taleplerinizi iletmeniz yeterlidir. Uzmanlarımız, sizleri ziyaret ederek, hangi alanlarda file uygulaması kullanacağınızı yerinde görmekte, keşif yaparak, kullanım yerine uygun file çeşidini belirlemektedir.

Keşif sonrası sizlere tekliflerimizi sunuyor ve kabul etmeniz durumunda, üretimimizi yaparak ürünlerinizi sizlere teslim ediyoruz. Hizmetlerimiz arasında, hazırladığımız ürünleri yerine montaj işlemleri de bulunmaktadır.

Profesyonel ekipler kullanarak, dekoratif amaçlı hazırlanan fileleri en iyi ve sağlam şekilde yerine yerleştiriyoruz. Uygulamalarımız hakkında ön bilgi almak isteyenler, dinamikfile.com sitemiz üzerindeki canlı iletişim seçeneklerini kullanarak bizlere ulaşabilir, istedikleri bilgileri alabilirler.

Dinamik File WhatsApp
Gönder
Teklif Alın