Dinamik File Güvenlik ve Ağ Sistemleri

Merdiven Filesi

İnsanların ve canlıların bulunduğu her ortamda, can güvenliğini sağlamak için güvenlik ve ağ sistemleri uygulamaları yapıyoruz. Güvenlik ve ağ sektöründe, öncü ve güvenilir bir firma olarak müşterilerimize en iyi hizmetleri vermeyi amaçlıyoruz. Özellikle inşaat aşamasındaki binalarda, merdiven ve asansör boşlukları düşme riski yüksek olan yerlerdir. Buralara uyguladığımız file sistemleri ile canlıların ya da çeşitli malzemelerin buralara düşmesini, güvenlik riski oluşturmasını önlüyoruz.

Hizmet Türlerimiz

Ülkemizde, yaşanabilecek olan bazı iş kazalarını önlemek için çözümler oluşturmaya çalışıyoruz. Hizmetlerimizde, kalite ve güvene önem veriyor, müşterilerimiz ile ikili ilişkilerimizi geliştiriyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetlerimiz arasında, dış cephe güvenlik filesi, balkon güvenlik filesi, galeri boşluk filesi, havuz can güvenliği filesi gibi tüm file sistemleri bulunmaktadır.

Müşterilerimiz, bizlere ulaşarak, hizmet talep ettiklerinde, yerinde keşif yaparak, en iyi çözüm önerilerini sunuyoruz. Talep edilen file uygulamalarını, profesyonel montaj ekiplerimiz ile yerine getiriyor, kısa sürede güvenlik önlemlerini almış oluyoruz.

Asansör ve Merdiven Güvenliği

İnşaatı devam eden yapılarda, güvenlik riski oluşabilecek olan noktaların sayısı çok fazladır. Bunların başında, asansör ve merdiven boşlukları gelmektedir. Asansör ve merdiven filesi uygulamalarımız ile bu boşluklarda meydana gelebilecek her türlü düşme risklerini önlüyoruz.

Hizmetlerimizi, iş güvenliği kanununa göre uyguluyor, güvenli önlemlerini en iyi şekilde almaya çalışıyoruz. İnşaat alanlarında oluşan boşluklara düşmeleri önlemek için kullandığımız fileler, belirli ağırlıkları taşıyabilecek sağlamlıkta ve kalitede yapılıyor. Ürünlerimizi üretirken, belirlenen standartlara göre farklı ebatlarda imalatlarını gerçekleştiriyoruz.

Güvenlik Ağının Avantajları

Dinamik File firması olarak, inşaat aşamasında ve inşaat sonrasında, çeşitli güvenlik önlemlerinin alınması için güvenlik ağı uygulamaları geliştiriyoruz.

Asansör ve merdiven boşlukları gibi tüm riskli alanlarda kullanılan file uygulamalarının birçok avantajı vardır;

  • Fileler, çalışma alanında hiçbir şekilde çalışmayı engellemez.
  • Çalışanların, orada bulunan kişilerin ve çeşitli malzemelerin düşmesini önler.
  • Kullanıldığı yere göre görüntü kirliliğini ortadan kaldırır.
  • Güvenlik tedbiri sağladığı için çalışanlar daha rahat hareket ederek, güvenli çalışır.
  • Uygulama maliyetleri oldukça düşüktür.

Firmamız tarafından verilen file uygulamaları hizmetlerinin en büyük avantajı can ve mal güvenliğini sağlıyor olmasıdır. Ürünlerimi, her türlü hava şartlarına karşı dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerdir.

Güvenlik Ağı

Dinamik file firması olarak, müşterilerimizden gelen her türlü file uygulaması için farklı ölçü ve özelliklerde üretimler yapıyoruz. Güvenlik ağı ürünlerimizi, müşterilerimizin isteklerine göre farklı ölçülerde, ip kalınlığında ve göz sıklığı aralığında standartlara uygun olarak üretiyoruz.

İnşaatlarda, merdivenlerde yan duvarları, korumalıkları henüz yapılmadığı için güvenlik riskleri ortaya çıkabiliyor. Aynı şekilde asansör sistemi için yapılan boşluklar, her zaman düşme riski bulunan yerlerdir. Buralarda her türlü iş güvenliğini alabilmek için file uygulamalarımız ile çözümler oluşturuyoruz.

Firmamız, müşterilerimizden gelen taleplere göre ürün hazırlığını yaptıktan sonra kendi ekiplerimiz gerekli olan yerlere güvenlik ağ sistemlerini uyguluyor.

Dinamik File WhatsApp
Gönder
Teklif Alın