Dinamik File Güvenlik ve Ağ Sistemleri

İskele Filesi

Güvelik ve koruma amaçlı çeşitli file sistemleri kullanılmaktadır. Dinamik File firmamız, güvenlik ve ağ sistemleri sektöründe, öncü bir firma olarak tüm file çeşitlerinde hizmet veriyoruz. İnşaat alanlarında can güvenliğinin ve kötü görüntünün engellenmesi için file uygulamaları yapıyoruz. Müşterilerimiz taleplerine göre farklı sıklıklarda file örme işlemlerini yaparak, amacına uygun kullanılmasını sağlıyoruz.

Filelerde kullandığımız iplerin dayanıklılık oranı yüksektir ve tüm hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Hizmetlerimiz, sektörümüzde dinamikfile.com sitemiz üzerinden duyuruyoruz. Sitemize erişim yapan müşterilerimiz, çevrimiçi sohbet asistanımız üzerinden bizlere merak ettikleri tüm soruları sorabilirler.

Koruma Fileleri

Hizmetlerimiz arasında yer alan iskele filesi çeşitleri daha çok inşaat dış yüzeylerinde koruma amaçlı kullanılan filelerden birisidir. Tercih edilmesinin nedenleri arasında, inşaat çalışma alanında dış bölüme parça düşmesini önlemek ve dışarıdan bakıldığında inşaat çalışmasının oluşturduğu görüntü kirliliğini örtmek bulunmaktadır.

İnşaat iskelesi kurulumu tamamlandıktan sonra, ekiplerimiz tüm iskele yüzeyini kapatacak şekilde file uygulamasını yapıyorlar. Filelerin bağlantılarını birçok noktadan yaparak bağlantıların sağlam olmasını, kendiliğinden kopmasını önlüyorlar.

File Çeşitlerimiz

Sektörümüzde, daha güvenli ve kaliteli hizmet verebilmek için müşterilerimizden gelen tüm talepleri karşılamaya çalışıyoruz. Her müşterimizin file talep amacı farklı olabileceği için file uygulama hizmetlerimizi farklı başlıklar altında topluyor, tüm taleplere cevap veriyoruz.

File uygulama çeşitlerimiz arasında şunları görebilirsiniz.

  • İskele gölgeleme filesi,
  • İnşaat güvenlik ağları,
  • Koruma ağları,
  • Asansör ve merdiven filesi,
  • Okul merdiven filesi,
  • Balkon güvenlik filesi,
  • Raf emniyet filesi,
  • Halı saha filesi,
  • Kale filesi,

Tüm file çeşitlerimiz, dayanıklı iplerden kullanım amacına göre farklı ölçü ve sıklıkta üretilmektedir. Yerine montajı ise tamamen kendi profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Dış Cephe Filesi

İnşaatlarda, bina dış bölümüne kurulan iskelelerden çalışanların ve çeşitli malzemelerini düşmesini önlemek amacıyla file uygulamalarına ihtiyaç duyulur. İnşaatların dış cephe iskelelerinde kullanıldığı gibi inşaat iç bölümlerinde kullanılan iskeleler içinde koruma amaçlı fileler kullanılmaktadır.

Dış cephelerde yapılan çalışmalarda iskeleler üzerine yapılan fileler sayesinde, görüntü kirliliğinin önlenmesi, baskılı sık dokuma fileler ile inşaat çalışma alanı değil daha uygun görsellerin görünmesi sağlanır. Dış cephelerde kullanılan fileler, aynı zamanda gölgeleme yaptığı için olumsuz hava şartlarından ve güneş ışınından koruma sağlamaktadır. Firmamız, bu hizmetlerin güvenli olabilmesi için en kaliteli ürünleri kullanıyor.

Kazaların Önlenmesi

Yerleşim yerlerinde yapılan inşaatlar ve çevrelerinde çeşitli iş kazalarının yaşandığı görülebilmektedir. Dinamik File olarak, iskeleler üzerine uyguladığımız fileler sayesinde, inşaat alanından dışarıya doğru inşaat malzemelerinin düşmesini önlüyoruz. Bu önleme çalışmamız, birçok iş kazasının yaşanmasını önlemiş ve kişilerin can güvenliğini sağlamış oluyoruz.

Yaşanılan kazaların çoğu, yüksekten düşen çeşitli inşaat malzemelerinin neden olduğu kazalardır. Dayanıklı ve sağlam filelerimiz, ürünleri tutacak ya da dışarıya doğru fırlamasını önleyecektir. Yaptığımız file uygulamalarınız ile dışarıdan görünmeyi engellediğimiz için iskeleler üzerinde çalışmaların daha rahat yapılmasını sağlıyoruz.

Hizmet Çeşitlerimiz

Dinamik File firması olarak kurulduğumuz andan itibaren bulunduğumuz sektörde, en güvenilir hizmeti vererek en iyi olmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin taleplerini yerine getirmek için farklı sıklık oranlarında file imalatı yapıyoruz.

File sistemleri ile inşaat alanlarını, meyve bahçelerini, seraları, ev ve fabrikaların açık olan yerlerini çeşitli etkenlere karşı koruma yapıyoruz. İskeleler için uyguladığımız fileler sayesinde her türlü can güvenliği ve görüntü korumasını yaparken, kuş, kedi gibi hayvanların girişini önlemeyi amaçlıyoruz.

Firmamız, yaptığı çalışmalar ile sektöre yön vermeye, hizmet kalitesini artırmaya yönelik güven ve kaliteyi artırmaya çalışmaktadır. Hizmetlerimizde insan sağlığını ön planda tutuyor ve en iyi önlemlerin alınmasını sağlıyoruz.

Dinamik File WhatsApp
Gönder
Teklif Alın