Dinamik File Güvenlik ve Ağ Sistemleri

Havuz Filesi

Havuz çevresinde güvenliğin maksimum sağlandığı file ürünlerimiz, profesyonel ekibimiz ve kaliteli file üretimimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. İnsan sağlığını ve can güvenliğini koruyan file ürünlerimizin her alana uygun olarak üretilmesi alternatif kullanım sağlayacak.

Dilediğiniz boyutta sipariş verebileceğiniz havuz güvenlik filesi ürünlerimiz, alana uyumlu yapısıyla estetik bir görünüm kazandırıyor. Zamanında siparişlerinizi teslim ediyoruz ve güvenliği geciktirmiyoruz. Kurulum kolaylığı ile sipariş verdiğiniz havuz filesini hemen kullanmaya başlıyorsunuz.

Havuz Güvenlik Filesi Nedir?

Havuzda serinlemek isteyen küçüklerin, daha güvenli oynaması, kullanım dışı olduğunda sevdiklerinizin ya da müşterilerinizin can güvenliğini sağlayacak tedbirler arasında havuz filesi yer alıyor. Havuz filesi çeşitlerimiz arasında yer alan havuz üzeri file kaplama ve çit modelidir. Havuz üzerinin tam kapasite kapatılmasını destekleyen, mukavemetli file ürünlerimiz ile suya düşen hiçbir şey batmayacak.

Kış mevsiminde kullanıma kapatmak istediğiniz havuzunuz için ideal bir tedbir malzemesidir. Kolay monte ve demonte imkânı ile hızlı kullanım sağlayabilirsiniz. Malzemeleri arasında alüminyum malzeme kullanılır. Sık göz aralığı, güneşe karşı dirençli yapısı ve polyamid malzemesi ile tercih edilir. Bakımı ve temizliği oldukça kolaydır.

Havuz Filesi Ne İşe Yarar?

Su parkları, müstakil havuz, otel havuzları, tesisler ya da kamuya açık havuzlarda tedbir amaçlı bazı önlemler alınmalıdır. Havuza düşmesinin tehlikeli olacağı canlılar, çocuklar ya da cisimler için korumalı havuz ürünlerinden tercih edebilirsiniz. Yazlık ya da kullanımı nadir olan havuz alanlarında alacağınız havuz filesi önlemi doğru bir seçim olacaktır.

Havuz Kapama Filesi Özellikleri

Havuz kapama işlemi genellikle açık havuzlarda tercih edilen uygulamalar arasındadır. Dilediğinizde kolaylıkla havuzunuzu kapatabilir, istenmeyen durumların önüne geçebilirsiniz. File göz aralıklarını ise oldukça sık aralıklarla üretiyoruz. Bu yönüyle havuz içerisine cisimlerin girişini, düşme esnasında havuz içerisine batmayı önlüyoruz. Dilediğiniz boyut ve kullanım alanına özel ürettiğimiz havuz filesi özellikleri arasında dayanıklılığı tercih nedenidir.

Havuz Güvenlik Filesi Çeşitleri

Havuz güvenliğine dair üretmiş olduğumuz filelerin her alana uygun özellikleri ve kullanım amaçları farklıdır.

Ø  Havuz Güvenlik Filesi:

Havuz güvenliğinde çocukların ve canlıların erişimini engelleyen yüksek koruma sağlayan file modelidir. Çit şeklinde havuzun etrafını saran ve dilediğiniz ölçüde üretilen yüksekliğe sahiptir.

Ø  Havuz Üstü Kapama Filesi:

Kullanım dışı havuzların içerisine düşmeyi engelleyen havuz üzerinin tamamen kapandığı bir modeldir. Havuz ölçüsüne göre ürettiğimiz filelerimiz, kullanım alanında boşluk yaratmıyor ve havuzun tamamını kapatıyor.

Ø  Havuz Yanı Koruma Filesi:

Havuz yanlarının tamamını ya da yan kısımlarını kapatmayı hedeflediğimiz havuz yanı koruma filesi oldukça kullanışlıdır. Kurulumu da demonte işlemi de zamandan tasarruf sağlar.

Ø  Havuz Çevresi Güvenliği Filesi:

Havuz temizliği, kullanıma kapatma ya da havuza giriş tedbirleri arasında kullanılan ürünümüz ile havuzunuzun çevresini güvenlik çemberine alacaksınız. Açık havuzlarda dışarıdan girişleri sınırlamak ya da tedbir almak amaçlı kullanabilirsiniz.

Havuzların direk kenarına monte edilen belli yüksekliğe kadar uzatılan bu fileler kaliteli malzemelerden üretilmektedir.

Havuz Filesi Uygulaması

Siparişlerinizde dilediğiniz ölçüde havuz filemizi tercih edebiliyorsunuz. Teslim sonrasında ise kolaylıkla havuz filesi ürünümüzün kurulumunu yapabilir ya da alanında uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Kurulum Ve Kullanım Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Havuz filesi kancaları havuz filesi kurulumu esnasında klips materyale doğru yerleştirilmelidir. File gerginliğini belirli zamanlarda kontrol etmeli, fazla germemelisiniz. Kurulum sırasında ya da acil durumlarda file yakınında kesici bir alet bulundurmalısınız. Üzerine çıkarak test etmemeli ve ağırlık bindirmemeye özen göstermelisiniz.

Havuz Filesi Kullanım Alanları

File ve havuz filesi ürünlerimizin kullanım alanları;

  • Havuz çevresi (Çocuk havuzları, kullanılmayan havuz ya da açık havuzlarda güvenlik adına kullanılır.)
  • Balkon filesi (Evcil hayvanların ya da çocukları düşme riskini minimum düzeye indirir.)
  • Çocuk koruma filesi (Bahçe, havuz kenarı, yüksek alan gibi çocukların kolaylıkla erişerek güvenliğini tehdit eden alanlarda can güvenliğini sağlar.)
  • Süs havuzları (Süs havuzu olarak canlı ve bireylerin can güvenliğini korumak adına kullanılır.)
  • İnşaat alanı (İnşaatı devam eden, su birikintisi olan ve tehlike arz eden alanlarda kullanılır.)

Havuz Filesi Fiyatları

Dilediğiniz ölçüde ve göz aralığında havuz filesi fiyatları için bizlere ulaşmanız mümkündür. En uygun havuz güvenlik filesi fiyatları olarak mt² üzerinden hesaplama yapılır. File türüne göre 20 TL'den başlayan fiyatlarımızı, en çok tercih edilen havuz filesi üreticisi olarak taleplerinize göre daha uygun fiyata sizlere sunuyoruz.

Dinamik File WhatsApp
Gönder
Teklif Alın